Akcie a zlato: cykly bohatství

Kolikrát víc bychom vydělali dodržováním cyklů bohatství a přesouváním peněz mezi akciemi a zlatem ve správnou chvíli? Dozvíte se ve výstřižku mého videa, které si celé můžete prohlédnout ZDE.

Buďte informovaní – buďte v bezpečí,

Markéta

Porovnání zhodnocení různých investic

Kolik bychom vydělali vložením 200.000 Kč do akcií, stavebního spoření, penzijního fondu nebo do zlata v letech 2000 až 2018? Jak tehdy zhodnotily jednotlivé investice? Odpověď najdete ve výstřižku mého videa, které si celé můžete prohlédnout ZDE.

Buďte informovaní – buďte v bezpečí,

Markéta

Krize je šance na zbohatnutí

Málokomu asi ušlo, co se odehrává ve světě a ve všech jeho ekonomikách. Dluhy napumpovaný systém neustál zásadnější krizi v podobě propuknutí globální nákazy a dominový efekt, začíná posílat uměle nadhodnocená aktiva ke dnu. Investoři vybírají peníze z akcií (podnikům se nedaří) a hledají bezpečné přístavy. Jako po tisíciletí je to i dnes zejména ZLATO a STŘÍBRO.

Pokud máte peníze ve fondech, důchodovém či stavebním spoření, vyberte je a zaparkujte v bezpečném přístavu. Příštích pár let bude těžkých, ale tím více se bude dařit komoditám a dominovat budou drahé kovy. Čím více problémů má ekonomika, tím více na drahých kovech vyděláte.

Věnujte dvě hodiny času velmi cenným a hodnotným informacím, které vám můžou zachránit velkou část vašeho majetku. Není pozdě, nebojte se:

Žádný strach a pevné zdraví všem,

Markéta

Brexit zvyšuje poptávku po zlatě, lidé v něm hledají bezpečný přístav

Britská královská mincovna The Royal Mint, která vyrábí mince více než 1100 let, hlásí 73% nárůst tržeb oproti loňskému roku. Důvodem je rostoucí nejistota kolem odchodu Británie z EU a volatilita trhů.  Prodej zlata mincovně The Royal Mint vzrostl den poté, co bylo květnu oznámeno odložení hlasování o dohodě Brexit. Mincovna uvádí, že zlato nakupují především drobní investoři a střadatelé, kteří takto přesouvají své prostředky do bezpečí.

„Očekávám zcela nové zvýšení poptávky po zlatě v nadcházejících měsících s rostoucí nejistotou investorů,“ řekl Chris Howard, ředitel mincovny. „Zvýšením expozice zlata a jiných drahých kovů mají příležitost vyrovnat rizika volatility trhů.“

Zdroj: https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-01-14/brexit-turmoil-spurs-u-k-investors-to-buy-gold-royal-mint-says